Lékařská fakulta
Ostravská univerzita
Syllabova 19
703 00 Ostrava - Zábřeh


 

Pozvánka - adaptační kurz 2017

Milí studenti,
rádi bychom vás pozvali na adaptační kurz, který je určen pro studenty prvních ročníků oborů Všeobecná sestra, Porodní asistentka, Všeobecné lékařství a Nutriční terapeut, který pořádá Ústav ošetřovatelství a porodní asistence (UOM) ve spolupráci s Ústavem fyziologie a patofyziologie LF OU. Kurz se uskuteční před začátkem zimního semestru, a to 7. – 10. září 2017. V rámci kurzu se seznámíte s některými vyučujícími, ostatními studenty nejen vašeho oboru a získáte informace o průběhu studia a dalších aktivitách. Kurz je součástí volitelných předmětů UOM a jeho absolvováním získáte kredity do vašeho studia. Účast všem studentům doporučujeme. V případě zájmu se můžete podívat na fotogalerii a hodnocení adaptačního kurzu v předchozích letech:

Kurz bude probíhat v Ústřední hasičské škole SH ČMS v Jánských koupelích, Moravice 136, 749 01 Vítkov. Bližší informace o středisku a popis cesty můžete získat na stránce ÚHS.

Podmínkou k účasti na kurzu je závazná přihláška, kterou vyplníte elektronicky na webové stránce adaptačního kurzu. Cena kurzu je 1 500,- Kč, zahrnuje ubytování s plnou penzí a program. Částku je nutné uhradit co nejdříve, nejpozději do 20. srpna 2017. Pro vygenerování údajů o platbě se musíte zaregistrovat pomocí e-přihlášky.

Pokud se kurzu nebudete moci ze závažných nebo zdravotních důvodů (nutné doložit potvrzení od lékaře) zúčastnit, bude vám vráceno 75 % z ceny, tj. 1 125,- Kč. Doklad o zaplacení vezměte s sebou na kurz.

Příjezd na chatu je individuální ve čtvrtek 7. září 2016 mezi 16,00 a 17,00 hodinou. Odjezd je v neděli dopoledne.

Doporučujeme vám si vzít sebou zejména sportovní oblečení, vhodnou obuv pro pobyt v přírodě, plavky, psací potřeby, baterku, menší batoh na výlet, láhev na pití, přezůvky.

Co Vás čeká?

  • Motivační program v přírodě.
  • Seznámení s ostatními studenty.
  • Setkání s proděkankou pro studium.
  • Informace o studiu a setkání s vyučujícími.
  • Informace o možnostech zahraničních výjezdů na LF OU.
  • Diskuse se studenty vyšších ročníků jednotlivých oborů, informace o studentských organizacích na LF OU.

V případě dalších dotazů kontaktujte: Radka Bužgová (tel. 731 612 064), Eva Janíková (tel. 604 312 622), email: adaptacni.kurz@osu.cz.

Aktualizace: 22. 05. 2017


© Ostravská univerzita v Ostravě 2008 - 2017
Ostravská univerzita v Ostravá, Dvořákova 7, 701 03 Ostrava

Technický kontakt