Přírodovědecká fakulta
701 03 Ostrava

Informace k ubytování na kolejích Hladnov - Geosraz 2010

Vážení absolventi,
děkujeme Vám za Váš zájem o Setkání absolventů. Předpokládáme zájem některých z Vás o ubytování na kolejích Hladnov. Jako hosté naší univerzity máte nárok na ubytování na kolejích za zvýhodněnou cenu, je však nezbytně nutné provést jeden administrativní úkon: objednat si ubytovaní emailem (dana.mamicova@osu.cz) co nejdříve a k mailu přiložit registrační mail, který jste obdrželi z adresy geoabsolventi@osu.cz. Pouze s přiloženým registračním mailem máte nárok na slevu dle ceníku Kolejí a menz. Ubytování je možné i ze soboty na neděli. Doporučujeme také uvést jméno osoby, se kterou chcete být případně ubytováni. V případě že jste ztratili či již vymazali registrační mail, informujte nás o tom prosím na již zmíněné mailové adrese geoabsolventi@osu.cz).

Aktualizace: 23. 08. 2010