Přírodovědecká fakulta

• Lokalita: Slezskoostravský hrad
  • Ulice: Hradní náměstí
  • Město: Ostrava, Czech Republic

Registrace za zvýhodněný účastnický poplatek prodloužena!

Registrovat se na Setkání absolventů je nyní možné do 20. srpna 2010 za stejnou cenu, tedy 500 Kč. Nyní je přihlášeno cca 90 absolventů, jejich seznam bude v nejbližší době zveřejněn. Registraci jsme prodloužili, protože máme signály, že ne všichni věděli o nutnosti registrace a  platby předem.

Hudební kulisu obstará kapela L.A. Sunday

Skupina L.A. Sunday hraje převzaté skladby ve stylu soulu, funky, popu. Uslyšíte a zatančit si můžete na ty nejslavnější hity například od Stevie Wondera, Michaela Jacksona, Jamiroquai, Lennyho Kravitze, Jamese Browna, Norah Jones, Sheryl Crow a mnoha dalších.

Hudební skupina L.A. Sunday je na severomoravské scéně jedinečná, je složena ze zkušených muzikantů, kteří zde již dlouho působí na špičce (v kapelách jako jsou Kuličky štěstí, Filip M, 4dohody, spolupráce s Martinem Chodúrem, kapelou Buty, jako studioví hráči, atd.).

Svým autentickým soulovým hlasem vás uchvátí energická černá zpěvačka Teresa Polk, pocházející z Los Angeles, kde léta spolupracovala s mnoha hvězdami labelu Warner Brothers. Nechte se strhnout nakažlivou energií a užívejte si ty největší hity stejně jako samotní L.A. Sunday!

Více o kapele na její stránce na FaceBooku.

Raut bude v režii Restaurace U Dvořáčků

Oblíbená restaurace ostravských geografů a mnohdy mezistanice mezi katedrou a kolejemi, mnohdy konečná stanice místo výuky:-) Cateringové služby bude tato restaurace (mimo jiné catering pro Colours of Ostrava) zajišťovat také na Sjezdu České geografické společnosti.

Aktualizace: 15. 04. 2010